Do kolejnek kolizji z udziałem radiowozu policyjnego doszło wczoraj w Łomży. Po godz. 14.00 policyjny fiat ducato zderzył się podczas wyprzedzania z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem.
- Policjanci jechali na sygnale do zdarzenia- informuje Izabela Białomyzy z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - Ominęli wyprzedzany samochód, ale pojazd jadący z naprzeciwka nie ustąpił pierwszeństwa policyjnemu ducato. Doszło do zderzenia. Na szczęście obyło się bez rannych - dodaje Białomyzy.
Do kolizji doszło wczoraj ok. godz. 14.00 na ulicy Woj. Polskiego w Łomży.