Reklama

Rady osiedli chcą dysponować własnymi funduszami

07/07/2015 08:48

Łomżyńskie Rady Osiedlowe zwróciły się ze wspólnym wnioskiem do prezydenta o o zabezpieczenie środków finansowych na potrzeby ich statutowej działalności. Osiedlowi działacze chcieliby, aby każda rada mogła dysponować kwotą 10 tys. złotych.

Jak podkreślają w swoim wniosku członkowie Rad Osiedlowych, zapewnienie takich funduszy umożliwi im szybkie i skuteczne rozwiązywanie spraw zgłaszanych przez mieszkańców. Chodzi o tak prozaiczne problemy, jak np. brak kosza na śmieci, który można ustawić w odpowiednim miejscu szybko i bez zbędnej biurokracji. Rady Osiedlowe chciałyby, również wspólnie, organizować imprezy dla mieszkańców.

Pod wnioskiem podpisali się przewodniczący siedmiu działających w Łomży Rad Osiedlowych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości