Policjanci z KMP w Ostrołęce prowadzą poszukiwania za zaginioną nastolatką. Ostrołęczanka ostatni raz była widziana w minioną sobotę w rejonie osiedla Centrum w Ostrołęce.
[AKTUALIZACJA] Nastolatka powróciła do miejsca zamieszkania.
Więcej:
zdj. KMP w Ostrołęce