Reklama

Region. Policjanci szukali zaginionej 16-latki

12/07/2022 10:41

Policjanci z KMP w Ostrołęce prowadzą poszukiwania za zaginioną nastolatką. Ostrołęczanka ostatni raz była widziana w minioną sobotę w rejonie osiedla Centrum w Ostrołęce.

[AKTUALIZACJA] Nastolatka powróciła do miejsca zamieszkania.

Więcej:

zdj. KMP w Ostrołęce

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości