Reklama

Reprezentacja Polski rozegra w Łomży mecz towarzyski

16/04/2013 05:22

Trzeci rok z rzędu Łomża będzie gościć młodzieżową Reprezentację Polski w piłce nożnej. Tym razem, swój mecz na naszym stadionie rozegra kadra U-18, a podopieczni selekcjonera Marcina Sasala zmierzą się w nim ze swoimi równieśnikami z Białorusi.

29 marca 2011 roku łomżyński stadion po raz pierwszy gościł młodzieżową Reprezentację Polski. Mecz kadry U-18 był znakomitą okazją do oficjalnego otwarcia nowego obiektu w naszym mieście. Przyniósł on szczęście Polakom, którzy wygrali wówczas z Holandią 3:0.

Ponad rok później, 13 sierpnia 2012 roku do Łomży ponownie zawitali kadrowicze, tym razem z reprezentacji U-19, czyli z tego samego rocznika, co poprzednio. Zmierzyli się oni w meczu towarzyskim z kadrą Łotwy i ponownie łomżyński stadion przyniósł szczęście naszym zawodnikom. Mimo, że do przerwy przerywali oni z Łotyszami 1:2, to ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4:3.

Reklama

Jak będzie tym razem, przekonamy się już 8 maja, kiedy to prowadzona przez Marcina Sasala Reprezentacja Polski U-18 rozegra spotkanie z drużyną Białorusi. Początek meczu zaplanowano na godz. 19.00. Ustalone zostały już również ceny biletów na ten mecz, choć na ten moment nie ma ich jeszcze w sprzedaży:

Normalny trybuna "A" - 12zł

Ulgowy trybuna "A" - 7zł

Trybuna "B" - jedna cena biletu - 7zł

Kobiety i dzieci do lat 13 - 2zł (obie trybuny)

Czy Łomża kolejny raz okaże się szczęśliwa dla Polaków...?

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości