Już za miesiąc, 13 sierpnia o godzinie 19:30 na stadionie miejskim w Łomży zostanie rozegrany międzypaństwowy mecz piłki nożnej reprezentacji U-19 Polski i Łotwy. To zarząd ŁKS-u 1926 w porozumieniu z Polskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Podlaskim Związkiem Piłki Nożnej otrzymał współorganizację tego towarzyskiego spotkania.
Reprezentacje obu drużyn przyjadą do Łomży 12 sierpnia, gdzie na naszych obiektach sportowych będą prowadziły treningi.
Łomża już po raz drugi w ostatnim czasie będzie miała okazję gościć oficjalne reprezentacje młodzieżowe. Pierwsze spotkanie, które jednocześnie było oficjalnym otwarciem zmodernizowanego stadionu miejskiego, odbyło się 29 marca 2011. W meczu reprezentacji U-18 Polska pokonała wówczas Holandię 3:0.
Bez wątpienia oficjalny mecz reprezentacji Polski w Łomży to wielkie wydarzenie dla Łomży, a dla wychowanków trenera Janusza Białka będzie to przedostatnia próba przed jesiennym turniejem eliminacyjnym do Mistrzostw Europy U-19, który odbędzie się Polsce.
Z Łomży zawodnicy obu krajów wyjadą do Grajewa (15.08.), gdzie zostanie rozegrane kolejne towarzyskie spotkanie na stadionie K.S. Warmia.