Reklama

Rewolucja kadrowa w łomżyńskim magistracie. Są jeszcze wolne miejsca pracy

07/08/2015 07:55

Jak informuje Urząd Miejski w Łomży, główne zmiany to likwidacja Wydziału Kultury, Promocji i Sportu, utworzenie Centrum Współdziałania Społecznego, Wydziału Komunikacji Medialnej i Promocji, Wydziału Informatyki, samodzielnego Biura Obsługi Urzędu, połączenie Wydziału Gospodarki Komunalnej z Referatem Ochrony Środowiska w Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.

Zakończył się już nabór ofert w konkursach na naczelników Centrum Współdziałania Społecznego (8 ofert, z czego 5 spełnia wymagania formalne) Wydziału Komunikacji Medialnej i Promocji (5 ofert) oraz Wydziału Informatyki (7 ofert). Do 17 sierpnia można składać oferty w konkursie na Kierownika Biura Obsługi Urzędu. Został ogłoszony konkurs na naczelnika Wydziału Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych, a jeszcze w tym miesiącu planowane są konkursy na naczelników Centrum Obsługi Mieszkańców, Centrum Obsługi Przedsiębiorców oraz Wydziału Architektury.

Konkursy dotyczą nie tylko stanowisk kierowniczych, ale również stanowisk niższych. W już zakończonym naborze na stanowisko podinspektora do Wydziału Komunikacji Medialnej i Promocji zgłosiło się 25 osób. Do 12 sierpnia swoje oferty mogą zgłaszać osoby zainteresowane pracą na stanowisku podinspektora w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia. Planowanych jest jeszcze kilka konkursów na stanowiska inspektorów lub podinspektorów w różnych wydziałach. Związane jest to m.in. z przejściem w tym roku na emeryturę 16 pracowników Urzędu.

Reklama

Ale to nie koniec zmian. W związku ze zmianą regulaminu organizacyjnego Urzędu planowane są również zmiany lokalowe niektórych wydziałów, co może wiązać się z częściowymi i krótkotrwałymi utrudnieniami w ich funkcjonowaniu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości