Reklama

Rondo już otwarte dla samochodów

14/07/2011 13:12

Dziś po południu otwarte dla samochodów zostało rondo "Solidarności" przy Galerii Stokrotka. Na rondzie nie działają jeszcze światła. Prace nad uruchomieniem sygnalizatora cały czas trwają.

Pierwsze samochody przejechały przez zamknięte od kwietnia rondo "Solidarności" dziś po południu.

Ruch otwarty został we wszystkich kierunkach. Dzięki temu zmniejszą się korki tworzące się wzdłuż ul. Piłsudskiego w godzinach szczytu.

Na razie nie działają jeszcze światła, które zgodnie z planem mają regulować ruch na rondzie. Jednak sygnalizator świetlny już stoi i trwają prace przy jego podłączeniu.

Ulica Piłsudskiego razem z rondem "Solidarności" oraz Al. Legionów oficjalnie zostaną oddane do użytku z końcem października.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości