77-letni rowerzysta trafił do szpitala po zderzeniu z busem, do którego doszło na skrzyżowaniu alei Piłsudskiego i Reymonta w Łomży.
Informację o zdarzeniu policja otrzymała o godz. 12:30.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 34- letni kierowca peugeota jadąc ul. Reymonta w kierunku ul. Piłsudskiego potrącił 77- letniego rowerzystę, który jechał przejazdem dla rowerzystów. Rowerzysta zabrany do szpitala - informuje podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży.