Jadąca po chodniku rowerzystka została potrącona przez wyjeżdżającą z parkingu samochodem marki honda kobietę. Rowerzystka została odwieziona do szpitala, skąd po badaniach została zwolniona do domu. Po zbadaniu wszystkich okoliczności zdarzenia sprawa trafi do sądu.
Do zdarzenia doszło około godz. 8.30 obok poczty przy ul. Wojska Polskiego (na Bawełnie). Jadąca rowerem po chodniku młoda kobieta została potrącona przez inną kobietę, która wyjeżdżała swoją hondą z parkingu przy pobliskim sklepie. Rowerzystka trafiła do szpitala, ale jak się okazało, nie odniosła poważnych obrażeń.
Rowerzystka co prawda nie powinna jechać po chodniku, ale kobieta kierująca hondą nie zachowała ostrożności wyjeżdżając z parkingu. Dlatego, jak informuje mł. asp. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, kwestię winy i kary rozstrzygnie sąd, do którego sprawę skierują policjanci.