Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych zaprasza mieszkańców Łomży w najbliższą niedzielę 28 stycznia na potańcówkę w stylu retro! Do tańca uczestników porwie Warszawska Orkiestra Sentymentalna, prezentując repertuar okresu dwudziestolecia międzywojennego.
Podczas potańcówki będziemy bawić się przy skocznych polkach, wzruszających walcach, tangach czy porywających foxtrotach, rumbach czy slow-foxach.
Uczestnicy imprezy mogą liczyć na przednią zabawę, zimne i gorące napoje oraz „coś na ząb".
Więcej dowiecie się z zaproszenia video, a redakcja portalu MyLomza.pl otrzymała do dyspozycji dwie podwójne wejściówki na tę imprezę. Postanowiliśmy przekazać je naszym Czytelnikom. Otrzymają je dwie osoby, które jako pierwsze zgłoszą taką chęć na adres redakcja@mylomza.pl, jednak żeby nie było zbyt łatwo i aby dać szansę większej liczbie z Was, zgłoszenie należy przysłać dzisiaj czyli w czwartek 25 stycznia 2018 r. nie wcześniej niż o godz. 12.00 i nie później niż o 13.00. A zatem tylko dwa pierwsze zgłoszenia, które dotrą do nas w ciągu tej godziny, zostaną nagrodzone podwójną wejściówką na niedzielną potańcówkę, ufundowaną przez MDK - DŚT w Łomży. W zgłoszeniu wystarczy podać swoje imię i nazwisko. O sposobie odbioru wejściówki poinformujemy zwycięzców mailowo jeszcze dzisiaj!