Dziś ruszyły pierwsze prace związane z budową Galerii Narew na Bawełnie. -Na razie to tylko przygotowanie terenu- zastrzega Andrzej Serafin z firmy Galeria Narew. Wiadomo już, że galeria ma wynajęte ok. 70 proc. powierzchni sprzedażowej. O wolne miejsce pyta wielu przedsiębiorców z Łomży.
- Prawdziwa budowa ruszy między 20.a 22. wrześna- mówi Andrzej Serafin. - Dziś rozpoczęły się prace przygotowujące teren pod budowę, stanęło też biuro budowy- mówi.
Galerię będzie budowała firma Eko-System z Białegostoku, z którą właściciele spółki współpracują już od pewnego czasu.
- Termin otwarcia galerii w III- IV kwartale 2012 roku zostaje jak najbardziej aktualny. Był założony ze sporym marginesem, stąd nawet opóźnienia przy rozpoczęciu budowy nie wpłyną na jego przesunięcie- dodaje Serafin.
Galeria Narew ma już zarezerwowane ok. 70 proc. powierzchni handlowej. Większość zajmują dwa duże hipermarkety. Ciągle jednak, jak przyznaje Serafin, spływa wiele pytań od osób planujących otwarcie działalności w galerii. Większość pytających to przedsiębiorcy z Łomży.