Reklama

Rozpoczęła się budowa Galerii Narew

14/09/2011 08:41

Dziś ruszyły pierwsze prace związane z budową Galerii Narew na Bawełnie. -Na razie to tylko przygotowanie terenu- zastrzega Andrzej Serafin z firmy Galeria Narew. Wiadomo już, że galeria ma wynajęte ok. 70 proc. powierzchni sprzedażowej. O wolne miejsce pyta wielu przedsiębiorców z Łomży.

- Prawdziwa budowa ruszy między 20.a 22. wrześna- mówi Andrzej Serafin. - Dziś rozpoczęły się prace przygotowujące teren pod budowę, stanęło też biuro budowy- mówi.

Galerię będzie budowała firma Eko-System z Białegostoku, z którą właściciele spółki współpracują już od pewnego czasu.

- Termin otwarcia galerii w III- IV kwartale 2012 roku zostaje jak najbardziej aktualny. Był założony ze sporym marginesem, stąd nawet opóźnienia przy rozpoczęciu budowy nie wpłyną na jego przesunięcie- dodaje Serafin.

Reklama

Galeria Narew ma już zarezerwowane ok. 70 proc. powierzchni handlowej. Większość zajmują dwa duże hipermarkety. Ciągle jednak, jak przyznaje Serafin, spływa wiele pytań od osób planujących otwarcie działalności w galerii. Większość pytających to przedsiębiorcy z Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości