Już 12 kwietnia na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej 3 wystartuje pierwsza kolejka rundy wiosennej sezonu 2025/2026 Miejskiej Ligi Piłki Nożnej MOSiR Łomża. Rozgrywki wracają po zimowej przerwie, a organizatorzy dopinają ostatnie formalności przed rozpoczęciem zmagań.
W związku ze startem rundy wiosennej, władze ligi zwracają się do kapitanów oraz kierowników drużyn z prośbą o potwierdzenie udziału swoich zespołów. Niezbędne jest przesłanie zaktualizowanych kart zgłoszeniowych zawodników.
Termin nadsyłania dokumentów upływa 2 kwietnia. Formularze należy przesyłać drogą mailową na adres: bwitkowski@mosir.lomza.pl. Aktualną kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony internetowej ligi.
Organizatorzy dopuszczają również możliwość wprowadzania zmian w składach po przesłaniu dokumentów. W takim przypadku brakujących zawodników będzie można dopisać do protokołu meczowego przed pierwszym spotkaniem danej drużyny w rundzie wiosennej.