Po raz ósmy ruszy Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego Mężczyzn Nadzieja Cup. Na kortach III Liceum
Ogólnokształcącego przy ulicy Senatorskiej zagra blisko 30. zawodników sklasyfikowanych na liście seniorów Polskiego Związku Tenisa. Pierwsze uderzenie rakietą będziemy oglądać już w środę, 5. września.