Reklama

Rusza Nadzieja Cup- największy turniej tenisa ziemnego w regionie!

02/09/2012 07:35

Po raz ósmy ruszy Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego Mężczyzn Nadzieja Cup. Na kortach III Liceum
Ogólnokształcącego przy ulicy Senatorskiej zagra blisko 30. zawodników sklasyfikowanych na liście seniorów Polskiego Związku Tenisa. Pierwsze uderzenie rakietą będziemy oglądać już w środę, 5. września.

OTK Nadzieja Cup to jedna z największych imprez tenisowych w regionie. W tym roku zostanie rozegrany po raz trzeci.

- Wśród zgłoszonych jest jego ubiegłoroczny triumfator, Wojciech Lutkowski z Legii Warszawa. Honoru gospodarzy bronić będzie dziesięciu tenisistów. Wśród nich wystąpi trener Tomasz Waldziński z UKS Return Łomża, współorganizatora imprezy, a także jego podopieczni m.in. Adam
Karwowski, Konrad Wyszyński i Kacper Zalewski- przekazuje Ewa Witkowska z III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży.

Turniej potrwa cztery dni. W środę, 5. września rozegrana zostanie pierwsza runda gier pojedynczych i deblowych, w czwartek- druga runda. Na piątek zaplanowano ćwierćfinały i półfinały. Rozgrywki będą trwały na kortach tenisowych przy III LO w Łomży od godz. 9.00 do 19.00. Finał ósmego turnieju Nadzieja Cup odbędzie się w sobotę, 8. września. Uroczyste zakończenie i podsumowanie turnieju zaplanowano na godz. 13.00.

Pula nagród OTK Nadzieja Cup to ponad pięć tysięcy złotych.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości