Reklama

Ruszyła sprzedaż biletów

16/02/2012 08:34

Choć do wiosny, a tym samym pierwszych rozgrywek rundy wiosennej zostało jeszcze kilka tygodni, ruszyła już sprzedaż karnetów na mecze ŁKS 1926. Można też przygotować się już do kibicowania- w sklepiku klubowym do wyboru są trzy wzory szalików.

Karnet na mecze rundy wiosennej możemy kupić już za 45 złotych.

- Karnet na mecze III ligi uprawniał będzie do bezpłatnego wejścia na mecze drugiej drużyny ŁKS-u 1926 występującej w IV lidze- informuje Anna Chorążak z ŁKS 1926.

Wejściówka obowiązywać będzie na 15 spotkań drużyn w rundzie. Karnety dostęne są w sklepiku klubowym na Starym Rynku w dniach od wtorku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 - 14:00.

W sklepiku można też wybrać jeden z szalików klubowych. Dostępne są one w trzech wzorach. Każdy kosztuje 25 złotych. Zapisy na szaliki potrwają do 10. marca.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości