Reklama

Ruszyły zapisy do Miejskiej Ligi Koszykówki

20/11/2018 06:53

Miłośnicy koszykówki już dzisiaj mogą zapisać swoją drużynę do kolejnego sezonu Miejskiej Ligi Koszykówki w Łomży 2018/2019, który startuje w grudniu w bieżącego roku. Forma rozgrywek i wysokość wpisowego uzależnione będą od ilości zgłoszonych drużyn.

Zapisy trwają do 26 listopada 2018 roku, do godz. 15:00. Chętni powinni wysłać zgłoszenie na adres mosir@mosir.lomza.pl, podając nazwę drużyny oraz imię, nazwisko i numer kontaktowy do kierownika zespołu.

Rozgrywki rozpoczną się już w grudniu. Zakończenie zaplanowano w marcu 2019 roku. Mecze będą odbywały się w soboty od godz. 17:00.

Forma rozgrywek oraz wysokość wpisowego uzależnione będą od ilości zgłoszonych drużyn.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości