W Białymstoku odbyły się półfinały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt. W reprezentacji województwa podlaskiego nie brakowało naszych.
Podopiecznym Kamila Ustyniuka i Anety Kutny nie udało się awansować do finałowej ósemki. Mecze kadrowiczek były bardzo wyrównane, zabrakło chyba odrobiny szczęścia, by szala zwycięstwa przechyliła się ostatecznie na naszą stronę. Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt odbędzie się w kwietniu w Łomży.
Wyniki meczów:
Kadra Podlaska - Kadra Dolnego Śląska (14 : 23)
Kadra Podlaska - Kadra Małopolska (19 : 21)
Kadra Podlaska – Kadra Lubuska (19 : 22)
W reprezentacji wystąpiły zawodniczki Handballu Łomża: Anna Rybińska - bramkarka, Dominika Nadolna - rozgrywająca, Maja Gosk - rozgrywająca, Alicja Śliwecka - prawoskrzydłowa, Maria Żalek - prawoskrzydłowa. Trenerką kadry była Aneta Kutny.