Reklama

Rydzewo: Trzy samochody vs jeden dzik!

25/09/2019 07:35

Na drodze Łomża - Ostrołęka dwa pojazdy zderzyły się z przebiegającym przez jezdnię dzikiem, a na leżące na drodze zwierzę najechał trzeci pojazd. Wczorajsze niecodzienne zdarzenie miało miejsce w rejonie Rydzewa (gm. Miastkowo). Jak do tego doszło?

- 41-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego kierująca peugeotem, uderzyła w przebiegającego przez jezdnię dzika. Za kobietą jechał  fordem 60-latek z powiatu łomżyńskiego, który także uderzył w zwierzę. Gdy dzik leżał już na jezdni, najechała na niego dodatkowo kia, którą poruszał się 53-latek z powiatu łomżyńskiego - przekazał portalowi Moja Ostrołęka podkomisarz Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce

Policja apeluje o ostrożność w okolicach lasów, gdzie na drogę często wychodzą dzikie zwierzęta, które mogą być przyczyną wypadków. Dzikie zwierzęta potrafią nagle wtargnąć na jezdnię, która przecina ich utarte ścieżki i trasy.

Reklama

fot. KMP w Ostrołęce

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości