Reklama

Rysował samochód na oczach policjanta

11/02/2011 08:27

Wyjątkowego pecha miał 21-letni łomżyniak, który wieczorem postanowił zniszczyć zaparkowany przy drodze samochód. Kiedy zarysowywał drzwi i klapę seata, zauważył go policjant. Funkcjonariusz był już po służbie, ale ujął wandala.

Do zdarzenia doszło w środę po godz. 19.00. Na jednej z łomżyńskich ulic 21-latek porysował zaparkowany przy drodze samochód. Mężczyzna bez żadnego powodu ostrym narzędziem zarysował drzwi i klapę bagażnika seata- informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Całe zdarzenie zauważył będący po służbie policjant z Łomży. Funkcjonariusz ruszył w pościg za sprawcą. Zatrzymany 21-latek trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. Wczoraj przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama