Reklama

Rywalizowali o puchar dyrektora MOSiR w Łomży [FOTO]

30/08/2021 12:09

Aleksandra Durzyńska i Wiktor Kosowski zdobyli puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. Tenisowe zawody MOSiR Łomża Cup rozegrane zostały w ostatnią niedzielę wakacji.

Jak podaje MOSiR, zawody odbywały się w systemie grupowym, co umożliwiło tenisistom rozegranie co najmniej dwóch pojedynków, a więc pierwszy przegrany mecz nie eliminował pary deblowej z turnieju.

"W półfinałach zawodów Aleksandra Durzyńska/ Wiktor Kosowski 6/4 6/2 ograli Karola Bikowskiego i Krzysztofa Pałuskę, natomiast  Tomasz Waldziński i Wojciech Bubień 6/4 7/5 wygrali z Jarosławem Kotowskim i Mariuszem Sierzputowskim. W finale Aleksandra z Wiktorem 6/4 5/7 10/4 pokonali Tomasza Waldzińskiego i Wojciecha Bubienia"

Reklama

Klasyfikacja końcowa:

  1. Aleksandra Durzyńska/ Wiktor Kosowski
  2. Tomasz Waldziński/ Wojciech Bubień
  3. Mariusz Sierzputowski/ Jarosław Kotowski  ex aequo Karol Bikowski/ Krzysztof Pałuska
  4. Marcin Czerwiński/  Artur Skrodzki ex aequo
  5. Piotr Werdyński/ Bartłomiej Biedrzycki

zdj. MOSiR 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości