Aleksandra Durzyńska i Wiktor Kosowski zdobyli puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. Tenisowe zawody MOSiR Łomża Cup rozegrane zostały w ostatnią niedzielę wakacji.
Jak podaje MOSiR, zawody odbywały się w systemie grupowym, co umożliwiło tenisistom rozegranie co najmniej dwóch pojedynków, a więc pierwszy przegrany mecz nie eliminował pary deblowej z turnieju.
"W półfinałach zawodów Aleksandra Durzyńska/ Wiktor Kosowski 6/4 6/2 ograli Karola Bikowskiego i Krzysztofa Pałuskę, natomiast Tomasz Waldziński i Wojciech Bubień 6/4 7/5 wygrali z Jarosławem Kotowskim i Mariuszem Sierzputowskim. W finale Aleksandra z Wiktorem 6/4 5/7 10/4 pokonali Tomasza Waldzińskiego i Wojciecha Bubienia"
Reklama
Klasyfikacja końcowa:
zdj. MOSiR