Reklama

Samochód najechał na dziecko

21/02/2019 13:39

Poszkodowane dziecko trzeba było przetransportować do szpitala Białymstoku. Do zdarzenia doszło dzisiaj na parkingu przy ul. Przykoszarowej. Kierująca najechała na nogę dziecka podczas manewrów parkingowych.

Jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, kobieta cofając samochodem przy ul. Przykoszarowej najechała na nóżkę małego dziecka, które było pod opieką innej osoby dorosłej.  Dziecko przewieziono do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Obecnie policjanci realizują swoje czynności. Nie wiadomo, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek, czy jako kolizja.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości