Reklama

Samochód w rowie. Pijany kierowca stracił panowanie nad autem

01/10/2021 12:00

Pijany 40-latek stracił panowanie nad fiatem panda i wpadł do rowu. Policja zatrzymała mu prawo jazdy. To nie jedyny zatrzymany nietrzeźwy kierowca.  

W czwartek (30.09) wieczorem (ok. godz. 19:00) łomżyńska policja została powiadomiona o samochodzie, który znajduje się w rowie w okolicach miejscowości Kraska za Szczepankowem. 

Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce, okazało się, że nietrzeźwy kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił kontrolę nad pojazdem i wpadł do rowu. Na szczęście jechał sam. 40-latek miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany do wytrzeźwienia. Zatrzymane zostało także jego prawo jazdy.

Reklama

To nie jedyny zatrzymany nieodpowiedzialny kierowca. W środę wieczorem policjanci otrzymali również informację o kierowcy audi, który prawdopodobnie jest nietrzeźwy. 45-letni mieszkaniec Łomży wpadł w swoim domu. Badanie alkomatem wykazało, że miał on ponad 3 promile. Mężczyzna stracił prawo jazdy i spędził noc w policyjnym areszcie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości