Reklama

Sezon motocyklowy otwarty- galeria FOTO + FILM

14/05/2011 19:30

Kilkuset motocyklistów zgromadziło dzisiejsze otwarcie sezonu motocyklowego. Łomżyński Stary Rynek był pełen lśniących, szybkich maszyn- oczek w głowie ich właścicieli.

Motocykliści zaczęli gromadzić się w Łomży już od południa. Wkrótce cały Stary Rynek był zapełniony maszynami.

O godz. 15.00 odbyło się poświęcenie motocykli i ich kierowców. Chwilę później kilkuset miłośników dwóch kół wyruszyło ulicami Łomży "w tempie patrolowym". Motocykliści pojechali do Olszynki, gdzie zaplanowana była druga część imprezy. Tam rozegrali sztandarową konkurencję otwarcia sezonu- rzut silnikiem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości