Reklama

Sięgacz Żabiej będzie gotowy w listopadzie

13/09/2011 09:49

Firma Unibep- oddział Makbud z Łomży zajmie się przebudową sięgacza ul. Żabiej do Spokojnej. W przetargu wzięły udział trzy firmy, oferta jednej została jednak odrzucona. Oprócz Makbudu, zgłosiło się też Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego, budującego m.in. Al. Legionów i ul. Piłsudskiego.

Tym razem jednak oferta PBK nie została oceniona najwyżej. 100 punktów otrzymała firma Unibep- Makbud z oddziałem w Łomży. Jedynym kryterium branym pod uwagę w rozstrzygnięciu przetargu była najniższa cena brutto, zaproponowana przez przedsiębiorstwo.

Tzw. sięgacz ul. Żabiej do ul. Spokojnej ma 85 metrów. Wykonawca ma zbudować brakującą jezdnię, wykonać chodniki, parking i kanalizację deszczową.

Sięgacz ma być gotowy dzień przed Świętem Niepodległości- nową ulicą ma być możliwość przejechania 10 listopada.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości