Reklama

Siłacze z Łomży w wysokiej formie [FOTO]

11/11/2014 11:16

Bardzo dobrze zaprezentowali się łomżyńscy zawodnicy  w  Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym w formule RAW, rozegranych w ubiegłą niedzielę w Ciechanowie. W grupie Masters powyżej 50 lat, Zbigniew Turowski w kategorii wagowej do 95 kg zajął pierwsze miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc, przysiadach i martwym ciągu. Oprócz tego wygrał kategorię Open Masters +50 lat w przysiadach i martwym ciągu.

W tej samej grupie wiekowej Zbigniew Pajęcki w kategorii wagowej do 75 kg zajął pierwsze miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc, przysiadach i martwym ciągu.

Trzecie miejsce w grupie juniorów do lat 23 w kat. wagowej 75 kg w wyciskaniu sztangi leżąc oraz drugie miejsce w przysiadach zajął Turowski Damian. Natomiast Marcin Dziubiński w kat. wagowej 95 kg wywalczył drugi stopień podium w grupie seniorów w wyciskaniu sztangi leżąc. Trzeci był Szymon Wykowski.

Opiekunem i trenerem wszystkich zawodników jest wychowawca Zbigniew Turowski. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości