Reklama

Służby kontynuują poszukiwania 37-letniego mieszkańca Łomży

20/02/2020 10:22

To już kolejny dzień poszukiwań zaginionego 37-letniego mieszkańca Łomży, który ostatni raz widziany był 17 lutego. Mężczyzny do tej pory nie udało się odnaleźć.

Wczoraj został sprawdzony m.in. teren rzeki Narew oraz jej okolice na długości od mostu Hubala do Nowogrodu. W prowadzone działania, oprócz policjantów, zaangażowani są także funkcjonariusze PSP, druhowie z okolicznych OSP i GR Nadzieja. Dzisiaj poszukiwania są kontynuowane.

Przypomnijmy, zaginiony to Kamil Makać, 37-letni mieszkaniec Łomży.

Rysopis: 176 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy krótko przystrzyżone koloru blond, nos prosty, średni, uzębienie pełne, zarost przycięty - bródka

Ubrany był: w kurtkę koloru ciemnego, niebieski polar, spodnie i buty sportowe koloru szarego

Reklama

O pierwszym dniu poszukiwań informowaliśmy wcześniej:

fot. KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości