W Lesie Jednaczewskim pod Łomżą odnaleziono martwego mężczyznę. Na miejscu pracują policjanci.
Policja potwierdza, że o godz. 9:45 wpłynęło zgłoszenie dotyczące odnalezienia martwego mężczyzny w Lesie Jednaczewskim. Na ciało natrafić miał spacerowicz.
Obecnie na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora.