Tragiczny finał wypadku na jednym z osiedli w Łomży. Nie żyje młody mężczyzna, który prawdopodobnie został przygnieciony przez byka. Sprawą zajmują się śledczy.
Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (21.06) w gospodarstwie przy ul. Polnej. To osiedle domków jednorodzinnych. Z pierwszych informacji wynika, że około 35-letni mężczyzna został przygnieciony przez byka. Na miejsce wezwano policję i pogotowie.
Niestety, finał wypadku okazał się tragiczny. Prokuratura Rejonowa w Łomży potwierdza, że poszkodowany mężczyzna zmarł.
Sprawą zajmą się śledczy.
/zdj. ilustracyjne/