Każdy sierpniowy weekend mieszkańcy naszego miasta będą mogli rozpocząć na wesoło. Już w najbliższy piątek o godz. 18:00, na Starym Rynku w Łomży rozpoczną się Łomżyńskie Wieczory Kabaretowe. Gwiazdą wieczoru będzie cieszący się ogromną popularnością kabaret LIMO z Gdańska.
Podobnie jak w ubiegłym roku, przed występami kabaretów na scenie łomżyńskiej publiczności zaprezentują się zespoły z Łomży i okolicy. Wstęp wolny, zapraszamy!
Program „Łomżyńskich Wieczorów Kabaretowych 2011”
05.08 – Zespół Studio BAND (Łomża)
Kabaret LIMO (Gdańsk)
12.08 – Agnieszka ŻEMEK (Łomża)
Kabaret NUMER DWA (Białystok)
Kabaret FUN FATAL (Białystok)
19.08 – Zespół DE FAKTO (Ostrołęka)
Kabaret KUZYNI (Kraków)
26.08 – Zespół HOLY WATER (Łomża)
Kabaret BABECZKI Z RODZYNKIEM (Zielona Góra)
Na podstawie: lomza.pl
Występ kabaretu LIMO na XIII Mazurskiej Nocy Kabaretowej w Mrągowie w lipcu 2011r.