Reklama

Śnieg w maju?- sprawdź, co się dzieje!

04/05/2011 05:25

Takich anomalii dawno nie było! Dzisiejszy poranek przywitał nas śniegiem! W nocy termometry w Łomży pokazywały nawet 8 stopni na minusie! Czy to powrót zimy?

O takim zimnie już zdążyliśmy zapomnieć. Śnieg stopniał, wydawałoby się, na dobre, już w marcu. Tymczasem dziś w nocy biały puch przykrył całą Łomżę. Termometry pokazywały w nocy nawet -8 stopni.

Okazuje się, że maj potrafi być bardziej kapryśny, niż kwiecień. W tamtym roku także w tym miesiącu notowaliśmy rekordowo zimne temperatury- 4-5 stopni na plusie. Śnieg w maju spadł jednak u nas po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat.

Na szczęście na nocnych opadach powinno się już zakończyć. Wg białostockiego Biura Prognoz IMiGW, termometry w ciągu dnia pokażą dziś do 11 stopni na plusie. Noc, choć zimna, obejdzie się bez przymrozków. W weekend ma zaś wrócić słoneczna i ciepła wiosna, z temperaturą do 20 stopni na plusie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości