Reklama

Spłonęła toyota

11/03/2011 07:54

Toyota Yaris spłonęła dziś ok. godz. 7 rano na parkingu przed jednym z bloków przy ul. Kasztelańskiej. Na szczęście obyło się bez ofiar.

Wozy strażackie i policja zajechały na sygnale na miejsce kilka minut po 7 rano. Przed jednym bloków przy ul. Kasztelańskiej płonęła osobowa toyota.

Zdaniem strażaków pracujących na miejscu zdarzenia, prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Na szczęście w wypadku nikt nie ucierpiał.

Spłonął za to cały przód osobówki. Straty wyceniono na blisko 15 tysięcy złotych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama