Reklama

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PERSPEKTYWA" dołącza do policyjnej akcji "Zabłyśnij w Łomży"

15/12/2023 09:04

Od poniedziałku, 18 grudnia, łomżyńska policja rusza z akcją „Zabłyśnij w Łomży”. Prowadzone przez mundurowych działania spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców, dlatego podjęto decyzję o przeprowadzeniu akcji również w tym roku.

Akcja ,,Zabłyśnij w Łomży'' będzie trwała od 18 do 29 grudnia, a odblaski będą umieszczane na specjalnym słupie przed budynkiem Komendy miejskiej Policji. Do działań mających na celu popularyzację odblasków dołącza Spółdzielnia Mieszkaniowa „PERSPEKTYWA”.

- W tym roku do naszej akcji, która powstała dzięki współpracy z Urzędem Miasta, dołączyła  Spółdzielnia Mieszkaniowa „PERSPEKTYWA” - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży. 

Łomżyńscy mundurowi podkreślają, że korzystanie z elementów odblaskowych powinno być świadome, w szczególności przez pieszych.

Reklama

- Samo posiadanie elementów odblaskowych nie wpływa na poprawę bezpieczeństwa pieszych. Należy je nosić w taki sposób, by być widocznym dla innych uczestników ruchu drogowego - wyjaśnia KMP Łomża. 

 

źródło: KMP Łomża/ oprac. mylomza.pl
zdj. główne: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości