Reklama

Spotkanie „U Babci Anny” w ogrodach biskupich [FOTO]

26/07/2022 12:50

Biskup łomżyński Janusz Stepnowski zaprosił dzieci i ich opiekunów do ogrodów przy ul. Sadowej. Tym samym podtrzymana została tradycja Spotkań “U Babci Anny”.

We wtorek (26.07) w ogrodach biskupich bawiły się dzieci i ich opiekunowie. Po dwuletniej przerwie zorganizowane zostało Spotkanie “U Babci Anny”.

Punktem wyjścia było liturgiczne wspomnienie św. Joachima i Anny - rodziców Najświętszej Maryi Panny. 

Nie zabrakło konkursów, gier i zabaw tanecznych. Dzieci odebrały upominki i zjadły pączki. Wspólnie z dziadkami, rodzicami i prowadzącymi najmłodsi odmawiali także modlitwy. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości