Biskup łomżyński Janusz Stepnowski zaprosił dzieci i ich opiekunów do ogrodów przy ul. Sadowej. Tym samym podtrzymana została tradycja Spotkań “U Babci Anny”.
We wtorek (26.07) w ogrodach biskupich bawiły się dzieci i ich opiekunowie. Po dwuletniej przerwie zorganizowane zostało Spotkanie “U Babci Anny”.
Punktem wyjścia było liturgiczne wspomnienie św. Joachima i Anny - rodziców Najświętszej Maryi Panny.
Nie zabrakło konkursów, gier i zabaw tanecznych. Dzieci odebrały upominki i zjadły pączki. Wspólnie z dziadkami, rodzicami i prowadzącymi najmłodsi odmawiali także modlitwy.