Reklama

Srebrny medal Konrada. Chaberek: Przede mną półzawodowe starcie

30/03/2026 20:46

W Warszawie odbyła się 16. edycja Mistrzostw MMA Polska, w której udział wzięła reprezentacja Fight Club Łomża. Zawodnicy trenowani przez Damiana Zorczykowskiego zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, a największy sukces odniósł Konrad Chaberek.

Rywalizujący w silnie obsadzonej kategorii do 66 kilogramów zawodnik stoczył aż cztery pojedynki. Trzy z nich zakończył zwycięsko, co pozwoliło mu awansować do finału i ostatecznie sięgnąć po srebrny medal.

- Wygrałem trzy walki, a w finale przegrałem z bardzo mocnym zawodnikiem, Krystianem Jakowiczem. Start uznaję za udany. Byłem bardziej świadomy w klatce, widziałem więcej w porównaniu z innymi zawodami. Wykonywałem wszystkie polecenia, które krzyczał trener Damian Zorczykowski, i to zaowocowało awansem do finału - podkreślił Chaberek.

Reklama

Zawodnik nie zamierza jednak zwalniać tempa. Jak zaznacza, występ w Warszawie był jedynie etapem przygotowań do kolejnego wyzwania.

- Te zawody traktuję jako mały przystanek przed nadchodzącą galą MFC Masurian Fighting Championship. Za dwa tygodnie stoczę swój drugi półzawodowy pojedynek - zapowiedział.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości