Koszykarki ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży zdobyły srebrny medal w Finale Województwa Podlaskiego w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt 3x3.
26 października w Białymstoku zmierzyły się ze sobą drużyny z SP 4 Łomża, SP47 Białystok, ZSP 2 Białystok, SP 19 Białystok, MZS Wysokie Mazowieckie, SP 3 Augustów, SP 45 Białystok, SP 9 Łomża oraz ZSP 5 Białystok
- Wygraliśmy cztery mecze, natomiast przegraliśmy wyłącznie jeden. Dziewczęta przegrały z drużyną z SP 47 w Białymstoku tylko jednym punktem i to dosłownie w końcówce meczu, a w zasadzie 20 sekund przed jego zakończeniem. Nasze koszykarki prowadziły przez całe spotkanie, były maksymalnie skupione na grze. Wszystko układało się idealnie, ale bliżej końca przeciwniczki wysunęły się na prowadzenie i nie było już czasu na to, by wpłynąć na wynik. To był naprawdę fascynujący mecz, jestem bardzo dumny z dziewcząt - komentuje trener Marcin Piotrowski.
Reklama
Koszykarki z SP 4 w Łomży wystąpiły w składzie: Maja Sierzputowska (wyróżniona zawodniczka), Oliwia Dąbrowska, Natalia Jankowska, Pola Balewska, Nikola Kozłowska, Aleksandra Grabowska, Izabela Gleba, Marta Dobrowolska.
Źródło: SP4 Łomża