Już od dziś ruszają zapisy drużyn do kolejnego sezonu Miejskiej Ligi Koszykówki organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Zgłoszenia można wysyłać do 28 października.
Tak jak w poprzednich edycjach ligi, wszystkie zainteresowane drużyny, które pragną uczestniczyć w rozgrywkach, powinny wysłać maila na adres imprezy@mosir.lomza.pl lub mmarzec@mosir.lomza.pl. W treści maila należy podać nazwę drużyny, imiona i nazwiska zawodników oraz datę urodzenia. Zapisy będą przyjmowane do 28 października do godziny 15.30. Informacje na temat terminu spotkania organizacyjnego oraz ostatecznego terminu rozpoczęcia rozgrywek ligi będą podane w późniejszym terminie.
- Wiedząc jak bardzo wszyscy czekają na rozpoczęcie ligi nie będzie to stanowiło problemu dla zainteresowanych:). Także do dzieła – zachęcamy do zgłaszania zespołów, liga tuż tuż - zaprasza Marcin Marzec z łomżyńskiego MOSiR-u.