Reklama

Startuje Łomżyńska Liga Tenisa Ziemnego

18/04/2012 08:10

Już jutro, 19 kwietnia, rozpoczną rywalizację uczestnicy I edycji Łomżyńskiej Ligi Tenisowej. Uroczyste rozpoczęcie rozgrywek i mecz inauguracyjny zaplanowane zostały na godzinę 18.00. Zmagania tenisistów można będzie oglądać na kortach SM Perspektywa w skateparku przy ul. Księżnej Anny. W I edycji Ligi wystartuje 16 zawodników.

Jak już informowaliśmy,, organizatorem Ligi jest Powiatowe Zrzeszenie LZS w Łomży. Pierwszego dnia rozegrane zostaną trzy mecze. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpią Marek Szymański i Józef Borowski, Krzysztof Bułkowski i Zbigniew Zaremba oraz Karol Zaczek i Krzysztof Chełstowski. Pozostałe mecze 1. serii spotkań rozegrane mają zostać do dnia 22 kwietnia.

Mecze 1. kolejki:
Marek Szymański - Józef Borowski
Krzysztof Bułkowski - Zbigniew Zaremba
Karol Zaczek - Krzysztof Chełstowski
Dariusz Rutkowski - Wojciech Lisek
Jan Kotowski - Sebastian Miernik
Janusz Zalewski - Piotr Klewicki
Jarosław Florczyk - Mateusz Korytkowski
Florian Niedźwiecki - Tadeusz Cieśluk

Całe rozgrywki potrwają ponad 2 miesiące i toczone będą systemem każdy z każdym, ale nie został ustalony ich szczegółowy harmonogram.
– Planujemy, aby rozgrywać średnio dwie kolejki w ciągu tygodnia. Nie chcemy sztywno ograniczać uczestników terminami, bo wiadomo, że wszyscy albo się uczą albo pracują i nie zawsze mają czas – podkreśla Lech Malinowski z LZS-u.

Dla zwycięzców Ligi organizatorzy przewidzieli puchary i dyplomy, a dla wszystkich pamiątkowe statuetki i dyplomy - Jeśli uda nam się pozyskać sponsora, chcielibyśmy, aby uczestnicy otrzymali również nagrody rzeczowe - zapowiada Malinowski.

UWAGA! Organizatorzy proszą Pana Floriana Niedźwieckiego o kontakt telefoniczny (602 570 797) bądź osobisty z Panem Leszkiem Malinowskim w celu dopełnienia formalności związanych ze startem w Lidze.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości