Reklama

Startuje Miejska Liga Piłki Nożnej

23/03/2012 16:42

W sumie ponad 500 amatorów futbolu weźmie w tym sezonie udział w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej. Mecz inaugurujący rundę wiosenną odbędzie się jutro o godz. 15.00 na boisku "Orlik" przy ul. Katyńskiej. W tym sezonie tytułu mistrza bronić będzie drużyna KOS - 1984 Rutki, która odebrała tytuł pierwszemu zwycięzcy MLPN drużynie PHU Kurpiewski, grającą od poprzedniego sezonu pod nazwą De Seniors.

- Zainteresowanie rozgrywkami wciąż rośnie, czego dowodem jest potwierdzony udział 36 drużyn z Łomży, Zambrowa, Małego Płocka, Piątnicy, Drozdowa i Rutek. W sumie w rozgrywkach rywalizować będzie między sobą ponad 500 zawodników-amatorów- przekazują pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.

W tym sezonie zmagania zostały podzielone na trzy ligi. W każdej lidze zagra dwanaście drużyn. Drużyny z I Ligi rywalizować będą o miano mistrza MLPN, natomiast najlepsze drużyny z II i III Ligi o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Reklama

- Najsłabsze drużyny z danych lig kolejne rozgrywki zaczynały będą o ligę niżej. W obecnym sezonie zostanie rozegranych 11 kolejek po 11 meczów w każdej z nich, co w sumie daje imponującą liczbę 198 meczów- dodają pracownicy MOSiR.

Nowością będzie możliwość śledzenia zmagań wszystkich drużyn na specjalnie stworzonej stronie internetowej www.orliklomza.pl. Znajdziemy tam m.in. aktualną klasyfikację, zdjęcia i forum.

Mecze MLPN będzie można oglądać co tydzień- w soboty od godz. 15.00 do 22.00, a w niedziele między godz. 10.00 a 22.00. Mecz inaugurujący rozgrywki- już jutro!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości