Reklama

Steczkowska mistrzynią Polski. Dominika: Dziękuję trenerowi oraz chłopakom z klubu

14/04/2024 11:09

Pierwszy dzień XX Mistrzostw Polski ADCC zakończył się sukcesem Dominiki Steczkowskiej.

Zawodniczka Fight Club Łomża wywalczyła złoty medal. Podopieczna Damiana Zorczykowskiego po raz trzeci z rzędu obroniła tytuł najlepszej w Polsce. - Sobota 13-go była dla mnie szczęśliwa. Stoczyłam trzy walki i każdą wygrałam na punkty. Cieszę się, bo ponownie obroniłam tytuł w kategorii seniorek do 65 kg w grupie średniozaawansowanej - mówi 22-latka.

Steczkowska dziękuje szkoleniowcowi. - Damian Zorczykowski to człowiek, który cały czas szlifuje moje techniki, abym stawała się lepszą zawodniczką i wygrywała ważne zawody. Podziękowania należą się, także chłopakom z Fight Club Łomża - dodaje.

Reklama

Brawo!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości