Dziś (4 sierpnia) ok. godziny 18.30 na skrzyżowaniu ulic Rycerskiej i Księżnej Anny zderzyły się dwa samochody osobowe.
Kierowca Opla Corsy dojeżdżając do skrzyżowania i będąc na drodze podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa audi , które jechało ulicą Księżnej Anny. Doszło do groźnie wyglądającej stłuczki.
Uczestnicy kolizji szybko zepchnęli auta na bok, aby ocenić straty i nie blokować ruchu. Po 30 minutach przyjechał policyjny radiowóz
Nikt nie odniósł obrażeń.