Reklama

Stłuczka na środku skrzyżowania

04/08/2011 17:01

Dziś (4 sierpnia) ok. godziny 18.30 na skrzyżowaniu ulic Rycerskiej i Księżnej Anny zderzyły się dwa samochody osobowe.

Kierowca Opla Corsy dojeżdżając do skrzyżowania i będąc na drodze podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa audi , które jechało ulicą Księżnej Anny. Doszło do groźnie wyglądającej stłuczki.

Uczestnicy kolizji szybko zepchnęli auta na bok, aby ocenić straty i nie blokować ruchu. Po 30 minutach przyjechał policyjny radiowóz

Nikt nie odniósł obrażeń.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości