Reklama

Stracił prawo jazdy w Marianowie

31/05/2023 09:04

Łomżyńska policja zatrzymała do kontroli 38-letniego kierowcę, który w terenie zabudowanym jechał o ponad 50 kilometrów za szybko. Mężczyzna stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem.

Wczoraj (30.05) tuż po godzinie 20:00 w Marianowie policjanci zatrzymali do kontroli 38-letniego kierowcę, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. 

 - 38-letni mieszkaniec Suwałk jechał o 58 kilometrów na godzinę za szybko. Kierowca kia sportage stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych - informuje KMP Łomża

Policja poinformowała, że  miejsce tej kontroli wskazane zostało przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Reklama

 

źródło: KMP Łomża

zdj. główne: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości