Łomżyńska policja zatrzymała do kontroli 38-letniego kierowcę, który w terenie zabudowanym jechał o ponad 50 kilometrów za szybko. Mężczyzna stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem.
Wczoraj (30.05) tuż po godzinie 20:00 w Marianowie policjanci zatrzymali do kontroli 38-letniego kierowcę, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę.
- 38-letni mieszkaniec Suwałk jechał o 58 kilometrów na godzinę za szybko. Kierowca kia sportage stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych - informuje KMP Łomża
Policja poinformowała, że miejsce tej kontroli wskazane zostało przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
źródło: KMP Łomża
zdj. główne: KMP Łomża