Reklama

Stracili 10 tys. złotych

05/09/2011 08:06

10 tys. złotych straciło starsze małżeństwo mieszkające przy ul. Dwornej w Łomży. Tym razem złodzieje zajęli uwagę właścicieli mieszkania pisaniem kartki z wiadomością do sąsiadów.

Do zdarzenia doszło w piątek koło południa. Do jednego z mieszkań przy ul. Dwornej zapukały dwie kobiety, prosząc o pomoc w dostarczeniu wiadomości do sąsiadów, których w tej chwili nie ma w domu.

Starsi państwo (mężczyzna w wieku 87 lat) wpuścili kobiety do kuchni, by na kartce zapisać wiadomość.

- W tym czasie, jak podejrzewamy, do mieszkania weszła trzecia osoba- relacjonuje kom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - Małżeństwu ukradziono kopertę, w której znajdowało się 10 tys. złotych.

Reklama

Niestety, jak na razie sprawców kradzieży nie udało się zatrzymać. Policjanci po raz kolejny proszą o ostrożność i ograniczone zaufanie wobec obcych osób.

- Osoby starsze nie zawsze czytają czy oglądają wiadomości, dlatego prosimy też, by ostrzeżenie przekazali im członkowie rodziny czy sąsiedzi- apeluje kom. Dąbrowski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości