Reklama

„Strasznie” wysoka wygrana koszykarek Olimpijczyka Łomża!

Mocne wejście w sezon w wykonaniu koszykarek GUKS-u Olimpijczyk Łomża! 

W meczu 3. kolejki mazowieckiej ligi U-14K WOZKosz nasz zespół odniósł spektakularne zwycięstwo, pokonując przed własną publicznością drużynę Wawerians Warszawa aż 123:41!

Po trzech rozegranych kolejkach zawodniczki Olimpijczyka mogą pochwalić się bilansem dwóch zwycięstw i żadnej porażki, co pozwala im zasiąść na fotelu lidera grupy B.

Skład i punkty GUKS Olimpijczyk Łomża:
Zuzanna Niewińska (kpt) – 15 pkt (1x3), Oliwia Tomasiewicz – 15 pkt, Hanna Mucha – 16 pkt, Wiktoria Pawlik – 14 pkt, Alicja Wybraniak – 1 pkt, Irsana Khamzaeva – 11 pkt (1x3), Kseniya Savatseyeva – 4 pkt, Oliwia Kozłowska – 6 pkt, Klaudia Kneć – 4 pkt, Nadia Dąbkowska – 7 pkt, Natalia Pędzich – 6 pkt, Emilia Trzonkowska – 24 pkt.
Trenerzy zespołu: Daniel Chojnowski, Włodzimierz Wójcik, Marcin Baczewski.

Reklama

Kolejne spotkanie Olimpijczyk rozegra 5 listopada na wyjeździe z drużyną UKS 4 Ursus Warszawa. Trenerzy składają serdeczne podziękowania dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomży Jolancie Kowalewskiej za udostępnienie sali gimnastycznej, w której zawodniczki mogą regularnie trenować i rozwijać swoje umiejętności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości