Reklama

Sukces koszykarek z SP 4 w Łomży

07/12/2021 09:48

Koszykarki z SP 4 w Łomży awansowały do ścisłego Finału Województwa.

Świetna passa koszykarek z łomżyńskiej „czwórki” nadal trwa. 2 i 3 grudnia dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży wzięły udział w Igrzyskach Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt. Zarówno starsza, jak i młodsza drużyna awansowały do ścisłego finału, będąc tym samym w najlepszej czwórce w województwie podlaskim. Zwieńczeniem zmagań będzie finał, podczas którego koszykarki powalczą o wyjazd na Mistrzostwa Polski.

Skład  I drużyny:

  1. Aleksandra Ruszczyk

    Reklama
  2. Martyna Grodzka

  3. Wiktoria Chojnowska

  4. Michalina Siedlanowska

  5. Wiktoria Alicka

  6. Nikola Burchart

  7. Julia Białomyzy

  8. Julia Faryna

  9. Nikola Modzelewska

  10. Maja Białomyzy

  11. Milena Kuliś

  12. Wiktoria Kupis

Skład II drużyny:

  1. Pola Balewska

  2. Izabela Gleba

  3. Maja Sierzputowska

  4. Marta Dobrowolska

  5. Maja Klimaszewska

  6. Aleksandra Grabowska

  7. Natalia Jankowska

  8. Oliwia Dąbrowska

  9. Nikola Kozłowska

  10. Zofia Cichocka

Gratulacje dla dziewcząt oraz trenerów: Mileny Grabowskiej, Marcina Piotrowskiego, Daniela Chojnowskiego oraz Michała Piotrowskiego.

Tekst nadesłany

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości