Koszykarki z SP 4 w Łomży awansowały do ścisłego Finału Województwa.
Świetna passa koszykarek z łomżyńskiej „czwórki” nadal trwa. 2 i 3 grudnia dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży wzięły udział w Igrzyskach Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt. Zarówno starsza, jak i młodsza drużyna awansowały do ścisłego finału, będąc tym samym w najlepszej czwórce w województwie podlaskim. Zwieńczeniem zmagań będzie finał, podczas którego koszykarki powalczą o wyjazd na Mistrzostwa Polski.
Skład I drużyny:
Aleksandra Ruszczyk
Martyna Grodzka
Wiktoria Chojnowska
Michalina Siedlanowska
Wiktoria Alicka
Nikola Burchart
Julia Białomyzy
Julia Faryna
Nikola Modzelewska
Maja Białomyzy
Milena Kuliś
Wiktoria Kupis
Skład II drużyny:
Pola Balewska
Izabela Gleba
Maja Sierzputowska
Marta Dobrowolska
Maja Klimaszewska
Aleksandra Grabowska
Natalia Jankowska
Oliwia Dąbrowska
Nikola Kozłowska
Zofia Cichocka
Gratulacje dla dziewcząt oraz trenerów: Mileny Grabowskiej, Marcina Piotrowskiego, Daniela Chojnowskiego oraz Michała Piotrowskiego.
Tekst nadesłany