Reklama

Sukces młodych łomżyńskich karateków [FOTO]

07/10/2018 18:04

6 października 2018 roku, odbył się VIII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów, w którym młodzi łomżyńscy karatecy stawali na podium aż cztery razy. Łomżanie zdobyli trzy pierwsze miejsca oraz jedno drugie. Wyniki są wysokie, a w zawodach udział wzięło aż 230 zawodników z całej Polski.

Łomżyński Klub Karate reprezentowało w Ciechanowie sześć osób: Liliana Korytkowska, Arkadiusz Ksepka, Hubert Kamiński, Kacper Zaczek, Łukasz Michalak oraz Wiktor Ustaszewski.

W kategorii kumite, pierwsze miejsce wśród kadetów z rocznika 2007-2008 do 33 kg, zajął Hubert Kamiński. W tym samym roczniku, lecz w kategorii do 30 kg, pierwsze miejsce zajął Kacper Zaczek. Kacper wszystkie trzy stoczone pojedynki wygrał przed czasem.

Na najwyższym stopniu podium, w kategorii młodzicy rocznik 2005-2006 do 50 kg, stanął Łukasz Michalak. Łukasz wraz z Hubertem zdobyli najwyższe miejsca, mimo, że walczyli z zawodnikami o rok od nich starszymi, kończąc w dodatku swoje finałowe walki przed czasem.

Reklama

Drugie miejsce w kategorii kumite juniorzy młodsi z rocznika 2003-2004 powyżej 65 kg, zajął Wiktor Ustaszewski. Był to dopiero drugi start Wiktora w zawodach karate.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości