Reklama

Sukces tenisistek UKS Return

15/01/2019 09:26

Sandra Bałdyga i Aniela Galińska zajęły II miejsce w grze podwójnej w Turnieju Tenisa AT Masters w Radomiu. W zawodach wystartowało 16 tenisistek z Radomia, Warszawy, Łodzi, Krakowa i Łomży.

Organizatorem zawodów była Akademia Tenisowa Masters Radom. Tenisistki z UKS Return Łomża działającego przy III LO wygrały w grze podwójnej z Amelią Piasta z AT Masters Radom i Michaliną Sobol ze Stowarzyszenia AG Tenis Chorzowska w Radomiu (6/3 6/4) w kat. dziewczęta do lat 12. W finałowym spotkaniu Aniela z Sandrą uległy 6/0 6/2 Zuzannie Zembrzuskiej z Klubu Tenisowego Warszawianka Warszawa oraz Wiktorii Chmielewskiej z AT Masters Radom.

W singlu Aniela Galińska zmierzyła się w pierwszej rundzie z Kariną Woźniak z MKT Łódź, wygrywając ten mecz z wynikiem 7/6 (3) 6/1. W kolejnym spotkaniu Aniela uległa 6/0 6/2 Zuzannie Zembrzuskiej z Warszawianki. Sandra Bałdyga przegrała jednak spotkanie z Michaliną Sobol ze Stowarzyszenia AG Tenis Chorzowska w Radomiu z wynikiem 6/2 6/1.

Reklama

- Sandra z Anielą  rozpoczęły niedawno regularne starty w turniejach  tenisowych. Cieszę się, że  rywalizacja sportowa sprawia im  radość bo z tym u dziewczynek bywa różnie.  Szybko się uczą zbierając doświadczenia turniejowe, są zdolne i pracowite a to dobry prognostyk na przyszłość. - mówi trener tenisistek Tomasz Waldziński. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości