Reklama

Sukces uczniów ZSMiO nr 5 w Łomży podczas licealiady w unihokeju

07/12/2023 12:31

Świetnie zaprezentowali się uczniowie ZSMiO nr 5 w Łomży podczas licealiady w unihokeju rozgrywanej 25.11.2023r. w Białymstoku. Łomżyńska młodzież zdobyła tytuł mistrza województwa. Trenerem i opiekunem jest Bogusław Cichocki.

"Mechaniak" rozpoczął fazę grupową zwycięstwem w meczu z I LO Grajewo 2:1, następnie przegrał 0:3 z III LO Suwałki i emocjonującym meczem z ACE Augustów wywalczył awans z pierwszego miejsca w grupie wynikiem 3:2.

W rundzie finałowej, gdzie spotkały się cztery najlepsze drużyny turnieju, łomżyński zespół nie pozostawił przeciwnikom żadnych złudzeń. W półfinale pewnie pokonał zespół ZS Suchowola 2:0, a w wielkim finale rozgromił drużynę I LO Grajewo 6:0 i zdobył tytuł Mistrza Województwa Podlaskiego.

Reklama

Wśród złotych medalistów wyróżnieni zostali: Tomasz Smekta z dorobkiem 10 bramek zdobył tytuł zawodnika turnieju, natomiast Patryk Kania - strzelec 3 bramek - został nagrodzony statuetką najlepszego gracza drużyny.
 

Oto skład zwycięskiej drużyny:

Patryk Kania (k), Kacper Szymański (b), Tomasz Smekta, Adrian Tomaszczyk, Bartosz Kołota, Mikołaj Zysk, Patryk Hil,  Mateusz Gacki, Przemysław Pazik, Dominik Mucha, Sebastian Łomotowski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości