Reklama

Sukces zawodników Akademii Sportu Medyk na Warsaw Cup w Taekwondo Olimpijskim

06/10/2024 12:28

Zawodnicy Akademii Sportu Medyk z dumą reprezentowali swoje miasto na prestiżowym międzynarodowym turnieju Warsaw Cup w Taekwondo Olimpijskim, który odbył się na matach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W rywalizacji wzięło udział aż 25 klubów z całego kraju oraz ponad 300 zawodników, co czyniło zawody jednym z najbardziej konkurencyjnych wydarzeń tego sezonu.

Zawodnicy z Łomży zaprezentowali się wyśmienicie, zdobywając trzy medale:

  • Natalia Remiszewska w kategorii młodzika wywalczyła brązowy medal
  • Julia Remiszewska w kategorii Minors zdobyła srebrny medal
  • Marek Pasławski w kategorii Minors stanął na najwyższym podium, zdobywając złoty medal

Zdobyte medale są dowodem ciężkiej pracy, zaangażowania i determinacji młodych sportowców oraz wsparcia ich trenerów. Te osiągnięcia umacniają pozycję Akademii Sportu Medyk jako jednego z czołowych klubów taekwondo w regionie.

Gratulacje dla wszystkich zawodników oraz trenerów! To kolejny krok na drodze do dalszych sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości