Reklama

Sukcesy karateków w Lubaczowie- FOTO

13/12/2011 06:40

Sześciu zawodników reprezentowało woj. podlaskie w Turnieju Mikołajkowym Karate Tradycyjnego Fudokan w Lubaczowie na Pokarpaciu. Aż czterech z nich wystawiła Akademia Sztuk Walki "Dragon" z Łomży. Młodzi karatecy wrócili z zawodów z medalami i pucharami.

- Koniec roku okazuje się bardzo dobry dla Akademii Sztuk Walki "Dragon". Odnieśliśmy kolejne sukcesy w karate tradycyjnym Fudokan- informuje z radością Iwona Łada, trenerka ASW "Dragon" w Łomży.

9-latek Kamil Łada, uczeń SP nr 2 w Łomży zwyciężył w konkurencji kumite (walka), w kategorii chłopcy 8-9 lat. W drodze o puchar i złoty medal stoczył 5 zwycięskich walk. W tej samej kategorii walczył także Marcin Kozikowski, uczeń SP nr 9 w Łomży, który zdobył tytuł półfinalisty.

Zwycięzcą konkurencji kata (układy), w kategorii chłopcy 10-11 lat okazał się 10-letni Mikołaj Jastrzębski, który zdobył puchar i złoty medal.

Reklama

Z pucharem oraz dwoma medalami przyjechał także Mateusz Mściwujewski, uczeń SP w Konarzycach. 10- latek wywalczył puchar i złoty medal w konkurencji kumite w kategorii chłopcy 10-11 lat oraz srebrny medal w konkurencji kata chłopców 10-11 lat. W konkurencji finałowej zmierzył się ze swoim klubowym kolegą, Mikołajem Jastrzębskim.

W Turnieju Mikołajkowym Karate Tradycyjnego Fudokan w Lubaczowie, zorganizowanym przez Lubaczowską Akademię Sztuk Walki, wzięło udział 90 zawodników z całego kraju. Woj. podlaskie reprezentowało sześciu karateków.

Reklama

Czterech z nich: Mikołaj Jastrzębski, Marcin Kozikowski, Kamil Łada i Mateusz Mściwujewski na co dzień trenuje w Akademii Sztuk Walki "Dragon". Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej w Konarzycach, w poniedziałki i środy w godz.18.00-19.30, a prowadzą je: Bartłomiej Dąbrowski, Dominik Seroka oraz Iwona Łada.


 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości