Reklama

Świetna zabawa na łomżyńskiej plaży [VIDEO i FOTO]

25/07/2015 17:25

Festyn na łomżyńskiej plaży, zorganizowany przez "JA i TY" Stowarzyszenie Ludzi Aktywnie Naznaczonych, Wild Dog"s Łomża oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji okazał się wspaniałym pomysłem. Na dodatek dopisała pogoda, dzięki czemu nie zabrakło chętnych do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.

Sobotni festyn rozpoczął się od prezentacji autobusu MPK i turnieju piłki siatkowej o puchar Prezydenta Miasta. Następnie ratownicy MOSiR zaprezentowali pokaz ratownictwa i przy okazji uczyli zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Konkurs rzutu silnikiem zorganizowali z kolei członkowie klubu motocyklistów WILD DOGS Łomża, którzy, jak się okazuje nie tylko jeżdżą na swych błyszczących maszynach, ale potrafią o wiele więcej, co udowodnili podczas występu. Jedną z wielu atrakcji był też pokazowy trening piłkarzy ŁKS-u. Chętnych do wspólnego kopania piłki z zawodnikami nie brakowało, a dodatkowo mogli się oni popisać wiedzą o piłce nożnej i Łomżyńskim Klubie Sportowym. Po piłkarzach wystąpiły młode talenty, dziewczyny z MDK i członkowie Klubu Carpe Diem, którzy śpiewali szanty.

Na zakończenie imprezy odbył się Koncert Wieczoru w wykonaniu zespołu Molly Malone z Giżycka.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości