Wczoraj (22.10) dziewczęta z Uczniowskiego Klubu Sportowego 4 Łomża wzięły udział w Finale Wojewódzkim Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Koszykówce 3x3 Dziewcząt w Białymstoku.
Zawodniczki młodsze, które brały udział w Finale Wojewódzkim Dzieci okazały się być niepokonane i zajęły I miejsce. To: Oliwia Cwalina, Wiktoria Chojnowska, Justyna Dudas, Aleksandra Ruszczyk, Karolina Laskowska, Gabriela Ustaszewska
Koszykarki biorące udział w Finale Wojewódzkim Młodzieży Szkolnej zajęły II miejsce. W skład drużyny weszły: Zofia Cichocka, Marta Dobrowolska, Oliwia Łada, Amelia Miłaszewska, Maja Klimaszewska
"W rozgrywkach młodzieży brało udział 7 najlepszych drużyn z Województwa Podlaskiego, natomiast w rozgrywkach dzieci - 6. To była naprawdę ostra i zaciekła walka. Dziewczęta pokazały, iż systematyczne treningi są drogą do sukcesu" - czytamy w komunikacie klubu.
Reklama
fot. UKS 4 Łomża